1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Bosses foto

Zoznam obsahuje mená absolventov tejto triedy v roku ukončenia. V zozname nie sú uvedení bývalí študenti tejto triedy.

rok nástupu: 1991
rok ukončenia: 1995
štúdium: štvoročné
triedny: Anna Cifrová
(1991-1992)
Mária Smreková
(1992-1993)
Anna Cifrová
(1993-1995)

priezvisko meno
1. Dašková Silvia
2. Dobrocsányiová Zuzana
3. Čády Dávid
4. Černý Juraj
5. Ehrenberger Peter
6. Fodreková Žaneta
7. Földes Tomáš
8. Hudec Vladimír
9. Hübner Marek
10. Kabát Stanislav
11. Kliman Marek
12. Kovalčíková Marcela
13. Králik Andrej
14. Krišková Marcela
15. Kövári Andrej
16. Marčeková Jana
17. Mázik Martin
18. Moravcová Martina
19. Mouradová Linda
20. Ondruš Daniel
21. Pavčo Peter
22. Poprendová Katarína
23. Vargová Ivana
24. Šarmírová Katarína

Dnes sa supluje za:

Andrea Gálová,Eva Jahelková, Barbora Ulrichová, Daniel Pollák,Andrea Gálová, Daniel Pollák,Eva Jahelková, Daniela Lahvičková, Lucas Sprouse, Miroslav Rapant, Terézia Hochelová, Viliam Kerekeš,

Obed dnes

Polievka: Zemiaková pikantná A:1
1.Kuracie prsia Orient, ryža, šalát A:1
2.Varené vajce, špenát, zemiaky A:1,3,7
3.Zeleninový s kuracími medajlónkami, rožok A:1,3,7
4.Kuracie prsia Orient, dusená zelenina A: 1
5.Zemiaková placka plnená mäsom a údeninou, A:1,3,7
Diéta:Varené vajce, špenát, zemiaky
Polievka 2:Hráškový krém A:7
7.Vypr. bravčový rezeň, zemiaky, čalamáda A:1,3,7
8.Francúzske zemiaky, šalát A:3,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
18.01.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ