1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Indians foto

Zoznam obsahuje mená absolventov tejto triedy v roku ukončenia. V zozname nie sú uvedení bývalí študenti tejto triedy.

rok nástupu: 1994
rok ukončenia: 1998
štúdium: štvoročné
triedny: Ľudmila Burjanová
(1994-1997)
Ivona Havelková
(1997-1998)

priezvisko meno
1. Budinský Tomáš
2. Cho Tomáš
3. Demjánová Silvia
4. Gordulič Ján
5. Jíleková Ivana
6. Kačmár Samuel
7. Kováčik Roman
8. Kríž Radovan
9. Križanová Veronika
10. Kšiňan Alexander
11. Lichnovský Ivan
12. Lukačka Juraj
13. Motyčka Jozef
14. Paďourová Emília
15. Sabová Michaela
16. Schmögner Marek
17. Schweighofer Erik
18. Severová Zuzana
19. Smreková Lucia
20. Turcsány Matúš
21. Wallner Juraj
22. Šipöcz Michal

Dnes sa supluje za:

Barbora Ulrichová,Daniel Pollák, Daniel Pollák, Daniel Pollák,Ivona Havelková, Eva Drozdová, Lucas Sprouse, Michal Torma, Petra Vráblová, Veronika Kytová,

Obed zajtra

Polievka: Rascová s vajcom A:1,3
1.Segedínsky guláš, knedľa A:1,3,7
2.Sójové kocky na zelenine, zemiaky A:1,6
3.Zeleninový šalát s tuniakom, tmavý rožok A:1,4,7
4.Prírodný bravčový plátok, dusená zelenina A:1
5.Pikantná kuracia rolka, ryža, šalát A:1,7
Diéta:Prírodný bravčový plátok, dusená zelenina
Polievka 2:Hovädzia s rezancami A:1,3,9
7.Hov. sviečková na smotane, knedľa A:1,7
8.Bolonské lazane A:1,3,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
18.01.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ