1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Senators foto

Zoznam obsahuje mená absolventov tejto triedy v roku ukončenia. V zozname nie sú uvedení bývalí študenti tejto triedy.

rok nástupu: 1997
rok ukončenia: 2001
štúdium: štvoročné
triedny: Pavol Kubinec
(1997-2001)

priezvisko meno
1. Banáková Alexandra
2. Belica Michal
3. Beljak Peter
4. Brna Andrej
5. Brunovský Jakub
6. Csepyová Eva
7. Dopjerová Beáta
8. Gembický Martin
9. Gúcky Marek
10. Halabica Jakub
11. Hlaván Róbert
12. Klimanová Dobromila
13. Lanák Branislav
14. Leško Marek
15. Lisý Viliam
16. Malík Marek
17. Martinák Michal
18. Matkovčíková Natália
19. Mendelová Lucia
20. Pálová Monika
21. Pecovová Petra
22. Slivková Zuzana
23. Valková Michaela
24. Záhorská Katarína
25. Šipöcz Matej

Dnes sa supluje za:

Daniel Pollák, Eva Drozdová, Ewa Marková, Mária Smreková, Michal Torma, Zuzana Jankovičová,Lucas Sprouse,

Obed v pondelok

Polievka: Tekvicová A:1,7
1.Španielsky vtáčik, ryža, šalát A:1,3
2.Ryžový nákyp A:1,3,7
3.Letný šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Španielsky vtáčik, dusená zelenina A:1,3
5.Farebné kuracie mäso, cestovina A:1
Diéta:Farebné kuracie mäso, cestovina
Polievka 2:Brokolicová krémová A:7
7.Br. stehno hamburské, cestovina A:1,3,7
8.Špagety s paradajkovou omáčkou, syr A:1,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ
18.02 - 23.02.2018
lyžiarsky kurz 8.C, 8.D, S, Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso