1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Ants foto

stránka:
ročník: prvý
rok nástupu: 2018
štúdium: štvoročné gymnázium
triedny: Eva Jahelková
zastupujúci triedny: Pavol Kubinec

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Barca Boris Samuel bbarca (zavináč) 1sg.sk
2. Bečvarov Adam abacvarov (zavinac) 1sg.sk
3. Braniša Leonard lbranisa (zavináč) 1sg.sk
4. Burzová Ema eburzova (zavináč) 1sg.sk
5. Čižmáriková Marína mcizmarikova (zavináč) 1sg.sk
6. Dangl Oliver odangl (zavináč) 1sg.sk
7. Herbecová Laura lherbecova (zavinac) 1sg.sk
8. Hitzinger Branislav bhitzinger (zavinac) 1sg.sk
9. Hílková Katarína kneumannova (zavináč) 1sg.sk
10. Holič Tomáš tholic (zavináč) 1sg.sk
11. Horský Samuel shorsky (zavináč) 1sg.sk
12. Kočan Gregor gkocan (zavinac) 1sg.sk
13. Konečný Matej mkonecny (zavinac) 1sg.sk
14. Kostúr Samuel skostur (zavinac) 1sg.sk
15. Lešová Laura Isabel lleskova (zavinac) 1sg.sk
16. Lipka Lukáš llipka (zavinac) 1sg.sk
17. Moncmanová Júlia jmoncmanova (zavinac) 1sg.sk
18. Navarčik Tomáš tnavarcik (zavináč) 1sg.sk
19. Novák Samuel snovak (zavinac) 1sg.sk
20. Ondriš Michal amondris (zavináč) 1sg.sk
21. Ormandy David dormandy (zavinac) 1sg.sk
22. Sekulová Emma Esekulova (zavinac) 1sg.sk
23. Sloboda Maximilián msloboda (zavináč) 1sg.sk
24. Točková Barbora btockova (zavináč) 1sg.sk
25. Trnka Ondrej otrnka (zavináč) 1sg.sk
26. Valentová Rebecca rvalentova (zavináč) 1sg.sk
27. Viszt Laura lviszt (zavináč) 1sg.sk
28. Mohňanský Leonard lmohnansky (zavinac) 1sg.sk v zahraničí

Dnes sa supluje za:

Alžbeta Kadlečíková, Joshua Ruggiero, Lucas Sprouse, Michal Torma,

Obed dnes

Polievka: Hríbová s mrveničkou A:1
1.Vyprážané rybie filé, zemiakové pyré, A:1,3,4,7
2.Zemiakové taštičky pl. brokol. a syrom, A:1,3,7
3.Cestovinový šalát s kuracím mäsom a dres. A.1,7
4.Vyprážané rybie filé, čerstvá zelenina A:1,3,4,7
5.Dusené bravčové mäso na mrkve, ryža A:1
Diéta:Vyprážané rybie filé, zemiakové pyré, uhorka A:3,4

Kalendár

16.11.2018
Konferencia k 100. výročiu ČSR
17.11 - 24.11.2018
projekt PEEP Fínsko
20.11.2018
STRETNUTIE S RODIČMI Z, 7.J, 9.D + projekt SJ: Z, AJ - študovňa: 7.J, Sj – v klube 9.D
do 20.11.2018
školské kolo Aj olympiády
21.11.2018
Testovanie 5
22.11.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 1.R, 2.W, 3.T, 4.P
22.11.2018
školské kolo Nj olympiády
29.11.2018
školské kolo Shakespearov pamätník
do 30.11.2018
2. priebežné testy – EIHLKNAB
00.12.2018
__________DECEMBER_________
od 03.12.2018
záverečné skúšky – EIHLKNAB
03.12.2018
DOD 1.ročník SZŠ
04.12.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 4.E,I,3.H,L,2.K,N,1.A,B,5.O,8.G,9.C,M,V,U,S + projekt Aj: M, Sj - študovňa: 9.C
06.12.2018
Shakespearov pamätník
do 10.12.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) EIHLKNAB
od 10.12.2018
záverečné testy – EIHL
14.12.2018
Vianočná akadémia