1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Beetles foto

stránka:
ročník: piaty
rok nástupu: 2014
štúdium: osemročné gymnázium
triedny: Barbora Ulrichová
zastupujúci triedny: Ewa Marková

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Alberty Adam Mark aalberty (zavináč) 1sg.sk
2. Buša Tomáš tbusa (zavináč) 1sg.sk
3. Farkaš Oliver ofarkas (zavináč) 1sg.sk
4. Hanzenová Alena ahanzenova (zavináč) 1sg.sk
5. Hettychová Nina Sandra nhettychova (zavináč) 1sg.sk
6. Hlasná Michaela mhlasna (zavináč) 1sg.sk
7. Hlavačková Marianna mhlavackova (zavináč) 1sg.sk
8. Holina Juraj jholina (zavináč) 1sg.sk
9. Hrivnák Viktor vhrivnak (zavináč) 1sg.sk
10. Chomist Patrik pchomist (zavináč) 1sg.sk
11. Jakubíková Adela ajakubikova (zaviná) 1sg.sk
12. Krajňák Jakub jkrajnak (zavináč) 1sg.sk
13. Lajčáková Lara llajcakova (zavináč) 1sg.sk
14. Ličková Luisa llickova (zavináč) 1sg.sk
15. Lupták Michal Vladimír mluptak (zavináč) 1sg.sk
16. Mikušková Karolína kmikuskova (zavináč) 1sg.sk
17. Murgáčová Kristína kmurgacova (zavináč) 1sg.sk
18. Nevláčilová Nina nnevlacilova (zavináč) 1sg.sk
19. Ondrejková Lucia londrejkova (zavináč) 1sg.sk
20. Pavlovič Jakub jpavlovic (zavináč) 1sg.sk
21. Porubčan Šimon sporubcan (zavináč) 1sg.sk
22. Sameliak Samuel ssameliak (zavináč) 1sg.sk
23. Škultéty Samuel Peter sskultety (zavináč) 1sg.sk
24. Trubač Václav vtrubac (zavináč) 1sg.sk
25. Záhorčáková Vivien vzahorcakova (zavináč) 1sg.sk
26. Zvolenská Tamara Ema tzvolenska (zavináč) 1sg.sk

Dnes sa supluje za:

Ivica Baratková,

Obed dnes

Polievka:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:

Kalendár

09.01 - 22.01.2019
záverečné testy EIHLKNAB
23.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2019
školské kolo Hviezdoslavov Kubín ISCED2,3
24.01.2019
školské kolo Hviezdoslavov Kubín ISCED1
24.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2019
vysvedčenie
00.02.2019
__________FEBRUÁR__________
01.02.2019
polročné prázdniny
03.02 - 08.02.2019
lyžiarsky kurz AB, penzión Tále, Chopok Juh
06.02 - 08.02.2019
Deň s informatikou Praha (výber H, L)
07.02.2019
Deň otvorených dverí – príma 8ročné, 1.ročník 4ročné
10.02 - 15.02.2019
lyžiarsky kurz UG, Lomnica
17.02 - 22.02.2019
lyžiarsky kurz CDS penzión Tále, Chopok Juh
18.02.2019
15.00 MZ 1.stupeň
24.04 - 01.05.0201
Lindau 8.G, U - jazykový pobyt