1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Folks

stránka:
ročník: tretí
rok nástupu: 2019
štúdium: osemročné gymnázium
triedny: Katarína Hricová
zastupujúci triedny: Michal Fedič

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Baranovičová Barbora bbaranovicova (zavináč) 1sg.sk
2. Bartoň Daniel dbarton (zavináč) 1sg.sk
3. Dallosová Silvia sdallosova (zavináč) 1sg.sk
4. Földeš Samuel sfoldes (zavináč) 1sg.sk
5. Gaál Timon tgaal (zavináč) 1sg.sk
6. Gebura Samo sgebura (zavináč) 1sg.sk
7. Helmeczy Michal mhelmeczy (zavináč) 1sg.sk
8. Jurčová Júlia jjurcova (zavináč) 1sg.sk
9. Knox Zoe zknox (zavináč) 1sg.sk
10. Koreňová Amélia akorenova (zavináč) 1sg.sk
11. Kubica Adam akubica (zavináč) 1sg.sk
12. Lörincz Michal mlorincz (zavináč) 1sg.sk
13. Michalčíková Martina mmichalcikova (zavináč) 1sg.sk
14. Mlynárik Matej mmlynarik (zavináč) 1sg.sk
15. Nikodemová Sarah snikodemova (zavináč) 1sg.sk
16. Oravkin Viktor voravkin (zavináč) 1sg.sk
17. Pancotti Greta gpancotti (zavináč) 1sg.sk
18. Přibáňová Alexandra Klára apribanova (zavináč) 1sg.sk
19. Sedminová Linda lsedminova (zavináč) 1sg.sk
20. Šechny Michael msechny (zavináč) 1sg.sk
21. Šterbák Richard rsterbak (zavináč) 1sg.sk
22. Švábyová Amélia asvabyova (zavináč) 1sg.sk
23. Takáčová Dorotka dtakacova (zavináč) 1sg.sk
24. Tóthová Žofia ztothova (zavináč) 1sg.sk
25. Uhláriková Alexandra auhlarikova (zavináč) 1sg.sk

Dnes sa supluje za:

Alžbeta Nosková, Anna Cifrová, Barbora Ulrichová, Daniel Pollák, Ewa Marková, Jana Šmahovská, Marta Soľáková, Michal Torma, Pavol Cesnak, Petra Knox, Viera Chytilová,

Kalendár

21.10 - 22.10.2021
príprava prezentácií SCDUGVJ
25.10 - 27.10.2021
prezentácie projektov SCDUGVJ
26.10.2021
Halloween
28.10 - 29.10.2021
jesenné prázdniny
do 30.10.2021
prednáška o darcovstve krvi ABCDS (MiroR)
00.11.2021
__________NOVEMBER__________
02.11.2021
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
04.11.2021
1. štvrťročný test M – F,O,Z,M
do 05.11.2021
Olympiáda Sj školské kolo (Ivona, Tereza)
05.11.2021
SCD odovzdanie projektových príspevkov do zborníka
08.11.2021
1. štvrťročný test SJ – F,O,Z,M
do 08.11.2021
odovzdať písomné hodnotenie projektov UGVJ (+% do eŽK)
09.11.2021
Ekoexkurzia V po 2.h Jurský Šúr
09.11 - 11.11.2021
PEEP Science Holandsko - online (KatkaK, Evina)
10.11.2021
DOD 1.ročník SZŠ (Silvia)
12.11.2021
Ekoexkurzia J po 2.h Jurský Šúr
13.11.2021
stužková BEETLES (Barbora)
do 15.11.2021
odovzdať písomné hodnotenie projektov SCD (+% do eŽK)
18.11.2021
STRETNUTIE S RODIČMI 1.L, 2.I, 3.E, 4.R
do 19.11.2021
školské kolo Aj olympiády (MišoT, Lucas, Josh)