1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Mice foto

stránka:
ročník: piaty
rok nástupu: 2013
štúdium: SZŠ
triedny: Petra Knox
zastupujúci triedny: Agáta Rarogiewiczová

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Bečvarová Katarína kbecvarova (zavináč) 1sg.sk
2. Behanová Karin kbehanova (zavináč) 1sg.sk
3. Belkina Polina pbelkina (zavináč) 1sg.sk
4. Ben Rhouma Karim kben (zavináč) 1sg.sk
5. Borec Lukáš lborec (zavináč) 1sg.sk
6. Borec Matúš mborec (zavináč) 1sg.sk
7. Drábek Damian Luka ddrabek (zavináč) 1sg.sk
8. Gažová Rebeka rgazova (zavináč) 1sg.sk
9. Habánik Slavko shabanik (zavináč) 1sg.sk
10. Hlavačková Olivia ohlavackova (zavináč) 1sg.sk
11. Janíčková Simona sjanickova (zavináč) 1sg.sk
12. Koleková Lenka lkolekova (zavináč) 1sg.sk
13. Komora Ján jkomora (zavináč) 1sg.sk
14. Kordoš Matúš mkordos (zavináč) 1sg.sk
15. Koronthály Oliver okoronthaly (zavináč) 1sg.sk
16. Kubík Jakub jkubik (zavináč) 1sg.sk
17. Ličáková Zuzana zlicakova (zavináč) 1sg.sk
18. Macháček Michal mmachacek (zavináč) 1sg.sk
19. Majerčák Michail mmajercak (zavináč) 1sg.sk
20. Ondrejička Adam Martin aondrejicka (zavináč) 1sg.sk
21. Prekop Lukáš lprekop (zavináč) 1sg.sk
22. Sekula Hugo hsekula (zavináč) 1sg.sk
23. Schostoková Alica aschostokova (zavináč) 1sg.sk
24. Škultétyová Kamila kskultetyova (zavináč) 1sg.sk
25. Štúňová Dalma dstunova (zavináč) 1sg.sk

Dnes sa supluje za:

Daniel Pollák, Lucas Sprouse,

Obed zajtra

Polievka: Zemiaková pikantná A:1
1.Kuracie prsia Orient, ryža, šalát A:1
2.Varené vajce, špenát, zemiaky A:1,3,7
3.Zeleninový s kuracími medajlónkami, rožok A:1,3,7
4.Kuracie prsia Orient, dusená zelenina A: 1
5.Zemiaková placka plnená mäsom a údeninou, A:1,3,7
Diéta:Varené vajce, špenát, zemiaky
Polievka 2:Hráškový krém A:7
7.Vypr. bravčový rezeň, zemiaky, čalamáda A:1,3,7
8.Francúzske zemiaky, šalát A:3,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
18.01.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ