1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Narrators foto

stránka:
ročník: piaty
rok nástupu: 2013
štúdium: osemročné gymnázium
triedny: Terézia Hochelová
zastupujúci triedny: Pavol Kubinec

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Baumgartner Martin mbaumgartner (zavináč) 1sg.sk
2. Dobiš Ondrej odobis (zavináč) 1sg.sk
3. Dobos Oliver odobos (zavináč) 1sg.sk
4. Eštoková Alexandra aestokova (zavináč) 1sg.sk
5. Gabrižová Nina ngabrizova (zavináč) 1sg.sk
6. Hlasný Richard rhlasny (zavináč) 1sg.sk
7. Huňorová Emma ehunorova (zavináč) 1sg.sk
8. Klimek Ján jklimek (zavináč) 1sg.sk
9. Kollár Libor lkollar (zavináč) 1sg.sk
10. Kollár Martin mkollar (zavináč) 1sg.sk
11. Lam Duc Viet vlamduc (zavináč) 1sg.sk
12. Major Roderika Anna rmajor (zavináč) 1sg.sk
13. Makeľ Andrej amakel (zavináč) 1sg.sk
14. Mateovičová Emma emateovicova (zavináč) 1sg.sk
15. Ondečko David dondecko (zavináč) 1sg.sk
16. Pavlová Ivana ipavlova (zavináč) 1sg.sk
17. Petras Mojmír mpetras (zavináč) 1sg.sk
18. Pintér Filip fpinter (zavináč) 1sg.sk
19. Planá Nina nplana (zavináč) 1sg.sk
20. Starcová Ivana istarcova (zavináč) 1sg.sk
21. Staroň Martin mstaron (zavináč) 1sg.sk
22. Štefanová Eva estefanova (zavináč) 1sg.sk
23. Tomášik Michal mtomasik (zavináč) 1sg.sk
24. Vanko Tomáš tvanko (zavináč) 1sg.sk
25. Žembová Lenka lzembova (zavináč) 1sg.sk

Dnes sa supluje za:

Alžbeta Nosková, Ewa Marková, Michal Torma, Miroslav Rapant, Ľubica Joštová,

Obed zajtra

Polievka: Frankfurtská A:1
1.Vyprážané rybie filé, zemiakové pyré, A:1,3,4,7
2.Bryndzové halušky, mlieko A:1,3,7
3.Texaský cestovinový šalát A:1,7
4.Vyprážané rybie filé, čerstvá zelenina A:1,3,4,7
5.Varená domáca klobása, fazuľový prívarok A:1
Diéta:Vyprážané rybie filé, zemiakové pyré, uhorka
Polievka 2:Mrkvová s mrveničkou A:1,3
7.Pečené kuracie stehno, ryža s hráškom
8.Rybie filé na bylin. masle, varené zemiaky A:4,7

Kalendár

21.06.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
22.06 - 03.07.2018
Nórsko EIHL
22.06.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
25.06 - 27.06.2018
výlety
29.06.2018
vysvedčenie
do 30.06.2018
Írsko U (termín sa ešte upresní)