1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Pets

stránka:
ročník: piaty
rok nástupu: 2015
štúdium: SZŠ
triedny: Miroslav Rapant
zastupujúci triedny: Lucia Hitzingerova

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Bartová Žofia zbartova (zavináč) 1sg.sk
2. Branišová Sofia sbranisova (zavináč) 1sg.sk
3. Čengel Samuel scengel (zavináč) 1sg.sk
4. Dzurilla Lukáš ldzurilla (zavináč) 1sg.sk
5. Fajnor Michal mfajnor (zavináč) 1sg.sk
6. Gazárek Bruno bgazarek (zavináč) 1sg.sk
7. Hrušovský Lukáš lhrusovsky (zavináč) 1sg.sk
8. Jakušík Šimon sjakusik (zavináč) 1sg.sk
9. Kopasová Ester ekopasova (zavináč) 1sg.sk
10. Klačanová Sofia sklacanova (zavináč) 1sg.sk
11. Klučár Juraj jklucar (zavináč) 1sg.sk
12. Kraner Bruno Michael bkraner (zavináč) 1sg.sk
13. Križan Jerguš jkrizan (zavináč) 1sg.sk
14. Lörinc Leo llorinc (zavináč) 1sg.sk
15. Malaschitz Teodor Quentin tmalaschitz (zavináč) 1sg.sk
16. Michálech Lukáš lmichalech (zavináč) 1sg.sk
17. Pajtinková Sophia spajtinkova (zavináč) 1sg.sk
18. Straková Estelle estrakova (zavináč) 1sg.sk
19. Urban Bruno burban (zavináč) 1sg.sk
20. Vedejová Zuzana zvedejova (zavináč) 1sg.sk
21. Vilímová Mia mvilimova (zavináč) 1sg.sk
22. Volný Hugo hvolny (zavináč) 1sg.sk
23. Vršanský Lukáš lvrsansky (zavináč) 1sg.sk
24. Zemanová Miriam mzemanova (zavináč) 1sg.sk
25. Zelenka Roman rzelenka (zavináč) 1sg.sk v zahraničí

Dnes sa supluje za:

Barbora Ulrichová, Daniel Pollák, Eva Babejová, Ewa Marková, Terézia Hochelová, Zuzana Jankovičová,

Kalendár

do 17.09.2019
voľby hovorcov tried
od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé